Berna Kılıç
Dilara Alkaç
$ DOLAR → Alış: 17,93 / Satış: 18,00
€ EURO → Alış: 18,31 / Satış: 18,38

BODRUMSPOR TARİH YAZDI

Kazım Tokuç
Kazım Tokuç
  • 30.05.2022
  • BODRUMSPOR TARİH YAZDI için yorumlar kapalı
  • 66 kez okundu

 İkinci ligde mücadele eden Bodrumspor İzmir Alsancak stadyumunda tarih yazarken ,Güçlü rakibi Karacabey Belediyespor’u 3-0 gibi net bir skorla mağlup ederek Birinci lige yükseldi .

 Spor Toto 2. Lig Yükselme Play-off final maçında Karacabey Belediyespor ile Bodrumspor İzmir Alsancak Stadyumunda karşı karşıya geldi. Bodrum’lular takımlarını desteklemek için Alsancak Stadını doldururken, takımlarını yalnız bırakmadılar ve yeri göğü inlettiler.

Bodrumspor  birinci lige çıkarak Muğla’nın birinci ligde oynayan tek takımı olmanın da gururunu yaşattı Muğla iline… Bodrumspor Belediye Başkanı Ahmet Aras başta olmak üzere , kulüp başkanı ,Teknik direktörü  ,yönetim kurulu üyeleri , futbolcusuyla ,malzemecisiyle Bodrum halkıyla el ele vererek birinci lig yolunda ipi göğüsledi .

Bodrumspor’un bu başarısı tarihine geçecektir. Muğla’lı olarak insan sormadan edemiyor. Muğlaspor nerede?.Bir ilin tek takımı Muğlspor’u bu hale getirenleri kınıyorum.. İkinci lige çıkma başarısı gösteren Fethiyespor’uda kutluyorum

Bodrumspor birinci lig karşılaşmasından sonra bazı fotoğraflara yansıyan görüntüler de düşündürücüydü. Maçı izlemeye giden Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, CHP Milletvekili  Süleyman Girgin ve beraberindekiler  sevinç gösterisi yaparken , Ahmet Aras’ı perdelediler .

Bodrumlular Alsancak stadını doldururken , Bodrum halkı gece yarısı takımlarını karşılarken , iktidar partisi milletvekilleri , diğer partilerin yöneticileri ise katılmadılar . Bunları da kınıyorum..  Şu iyi bilinmelidir ki Bodrumspor tüm Muğlalılarındır . Bodrumspor’a birinci ligde başarılar diliyorum .