Berna Kılıç
Dilara Alkaç
$ DOLAR → Alış: 17,93 / Satış: 18,00
€ EURO → Alış: 18,31 / Satış: 18,38

İSTANBUL YENİ HAVAALANI

Metin Cangör
Metin Cangör
  • 05.11.2021
  • İSTANBUL YENİ HAVAALANI için yorumlar kapalı
  • 17 kez okundu

 

 

 

Değerli okurlar yanlız Almanya’da değil, bütün Avrupa’da Türkiye’ye gidenler ve gitmek isteyenler arasında İstanbul Havaalanı ile ilgili büyük şikayetler var. Giden başkasının gitmemesi için hertürlü girişimde bulunuyor.

Buradan giden yolcular İstanbul Havaalanında Dış Hatlarda iniyor ve tatil yerlerine gitmek için İç Hatlara geçmeleri gerekiyor.  Burada yürüyen merdiven dahi yok ve çok uzun bir mesafe yürüyerek gidilmesi gerekiyor. Ellerinde ufakta olsa çantaları varsa bu yolu yürümenin büyük bir eziyet olduğunu iddia ediyorlar.

 

İnsanların Telefonla görüştükleri kişiler elektrikli arabalar olduğunu ve 65 yaş üstü bütün yolcuları taşıyabileceklerini söylemişler. Ancak 65 yaş üstü olmayanlarda var, onlara bu eziyet neden ?

Madem bu kadar büyük bir Havaalanı yaparsın o zaman kolay ulaşımıda yapman gerekmezmi?

Dünyanın neresinde İç Hatlardan, Dış Hatlara bu kadar yürüme mesafesi var?

Ben hiç görmedim…

Bir Havaalanından başka bir Havaalanına gidersin otobüsler olur ama bu şekilde aynı Havaalanının içinde Dış Hatlardan İç Hatlara bu kadar büyük bir yürüme mesafesi hiç görmedim.

Yürüyen merdivenler konmuş olsa yine bir derece, ellerinde çantalarla bu elektronik merdivenlerden geçer giderler ama burada sadece yürümekte yok, birde asansörlerle inip çıkacaksınız.

Kaç yaşında olursanız olun tam manası ile eziyet…

 

Yapılması gereken hemen tadilat yaparak yürüyen merdivenlerle İç ve Dış hatlar arasını kolay hale getirmektir aksi halde bu kadar para harcanan Havaalanı işe yaramayacak.

Şimdiden bırakın yabancıları Türkler bile Sabiha Gökçen Havaalanına gitmek istiyorlar.

 

YAZARIN SON YAZILARI